+38 (098) 440 10 10
Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна > Про нас

Про нас

«FITBUS» - диспетчерський онлайн сервіс, який безпосередньо з'єднує пасажирів та автобусних перевізників.

FITBUS вже не перший рік надає диспетчерські послуги у сфері пасажирських перевезень. На сьогоднішній день ми співпрацюємо з великою кількістю перевізників, і багато людей змогли за допомогою нашого сервісу знайти квиток у потрібному напрямку.

Ми прагнемо полегшити пошук квитків на автобус для наших клієнтів. Клієнт завжди може залишити заявку на нашому сайті або отримати інформацію по телефону.

Наші ціни:

Як правило, перевізники самі встановлюють ціни на квитки і в результаті пошуку відображаються автобусні рейси в різних цінових категоріях, але ми завжди намагаємося надати мінімальну ціну.

Наш сервіс:

«FITBUS» не є перевізником, але ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити максимальну зручність у дорозі та повагу для всіх наших клієнтів. Ми намагаємось взаємодіяти з перевізниками з питань якості обслуговування та пунктуальності.
Для нас важливо виконати свою роботу якісно та зробити максимум для того, щоб ви знову звернулися до нас.

  • Приймаємо колективні замовлення на перевезення по Україні.
  • Перевезення здійснюються комфортабельними мікроавтобусами та за потреби великими автобусами. Для більшого комфорту пасажирів здійснюється аудіо та відео супровід поїздки, мікроавтобуси мають кондиціонери, обігрів також зручні відкидні сидіння.
  • Можливе укладання договорів з юридичними особами на колективні перевезення пасажирів та безготівковий розрахунок.
  • Для тих, хто їде у відрядження по роботі, видаються всі необхідні документи для звіту в бухгалтерії.
  • Діє система знижок для студентів, пенсіонерів та дітей до 6 років, а також знижки для пасажирів, які часто користуються послугами пасажирських перевезень.

Консультаційні послуги здійснюються цілодобово!